| Lizzaaa a întrebat:

Buna straight face >- Am nevoie de putin ajutor. Implinesc in 28 augusti 14 ani, am 1.65 si SOC aproape 53 de kg straight face. Problema e, m-am ingrasat. Aveam 50 kg acum ceva vreme pentru ca faceam dansuri, majorete. M-am lasat din cauza unor dificultati, dar o sa ma reapuc din toamna. Problema e ca nu vreau sa ma mai ingras pana in toamna din contra vreau sa slabesc pana ajung la acele 50 kg iar happy. Daca stiti vreo metoda de a scapa de kg in plus in afara de a merge la sala sau stiu eu ce, as prefera ceva referitor la nutritie, mi-ar face placere sa dea rezultate cat de rapide si sa pot ajunge la greutatea pe care o vreau. A, si daca aveti ceva exercitii fizice nu foarte complicate si care sa NU imi ia mult timp le primesc cu placere multumesc muult :*.

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Si eu am fost exact in cazul taubig grin.si am slabit 5 kg intr-o saptamanalaughing...dar nu e bine...pana la ziua ta ai putea slabi asa pai uite ce am facut eu dimineata mancam cereale fitness cu iaurt la ameaza mancam felul 1 (de preferat supe nu ciorbe) iar la felul 2 (fara prajeli iar langa felul 2 o salata de legume) iar de la ora 6 nu mai mancam nimic mancam fructe in intervalul orelor 14:00-18:00 iar dupa ora 18:00 in nici un caz sa mai pui ceva in gura.aaa si cel mai important FARA DULCIURI! si exercitii care sa nu iti ia timp fa 10 abdomene inainte de a te culca si gatabig grin nu iti ia mai mult de 1 minut. Sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Trebuie sa urmezi niste diete! Uite aici niste diete foarte bune care cred ca o sa-ti fie de ajutor! : http://cumsaslabesti.ro/

---> Trebuie sa faci exercitii fizice zilnice (cel putin 30 de minute)

---> Numai bine! :o3

| MAndreea97 a răspuns:

Referitor la dieta :ar fi indicat sa bei ceaiuri mukte, dimineata sa mananci mult dupa care poti sa mergi sa alergi o jumatete de ora o ora. in scurt timp ai putea ajunge la cele 50 de kg. numai sa nu mananci multe dulciuri. fast foduri si porcarii ca nu sunt sanatoase. sper ca te-am ajutat

| irynus a răspuns:

Poti sa mergi cu bicicleta o ora pe zi sau sa alergi cu prietenii si dimineata sa faci ex. gen abdomene. sper ca te-am ajutat.happy