| AnyAnutza a întrebat:

Am nevoie de un discurs pentru la sfarsitul clasei a 8a happy am nevoie urgenta ca mi-a spus prietena mea ca le'a cerut diriginta si eu i'am dat ce am facut eu anul trecut dar vrea mai multe modele ca sa stie ce sa scrie. Ar vrea un discurs asa in general pentru toti profesorii happy. MS big grin

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Te poţi inspira de aici : http://petaledetrandafiri.blogspot.com/......ciclu.html

1 răspuns:
| Ştrumpfiii a răspuns:

Nu stiu eu sunt abia a 7-a big grin Cauta pe google whistling happy