| Rad_Manu_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un pc I5 3470 8gb ram si gtx 750 ti 4gb ddr5. Am o problemă la casti care le-am probat in alt pc si mergea microfonul. Ele functioneza dar microfonul nu merge. Castile sunt cu 2 mufe pentru microfon si sunet diferite le-am bagat bine pe amandoua si in fata si in spate, am incercat sa le dau enable zice ca functioneza dar cand dau la test nu merg c

4 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Instaleaza ultimul driver de sunet

| Rad_Manu_1995 explică (pentru xSega):

E instalat tot si am mai descoperit cv cand se aude sunetul in casti microfonul il reda

| xSega a răspuns (pentru Rad_Manu_1995):

Trebuie să umbli puțin prin setări si găsești rezolvarea

| Rad_Manu_1995 explică (pentru xSega):

Unde mai exact. Ma poti contacta pe Facebook te rog sa rezolvam problema