| miraelenav10 a întrebat:

Bună,am o intrebare,pentru Ase,la admiterea cu licență in anul 2023, e nevoie sa fac un eseu motivational.Trebuie,doar unul (prima optiune) la prima facultate, sau trebuie sa trimit pentru fiecare facultate in parte?(stiu ca trebuie doua unul in engleza si unul in romana daca dau si pe engleza) insa nu stiu daca trebuie pentru fiecare facultate in parte sau doar pentru prima optiune.Dau la 7laughing

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba la secretariat sau pe grupurile dedicate https://www.facebook.com/search/groups/?q=admitere%20ase

Succes.