| ForeignO a întrebat:

Buna sad

Am o mare problema! Am folosit polenul o saptamana ( ieri s-a implinit) prima oara cand m-am cantarit aveam 41.700. Dupa 3 ziel m-am cantarit iar si ma ingrasasem cu 1.300! Aveam 43 de kg. Aseara sad Cantarul mi-a aratat 41.500 Cum adica mai putin?crying

Mentionez ca pe la inceput cand am folosit polenul am marit cantitatea de crenvusti ( mancam in fiecare dimineata). Ce sa fac cum am facut nitel sport cum am dat >>joscrying

2 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Esti o fire care arzi multe calori la efort redus, daca doresti sa te ingrasi, mareste nivelul meselor pe zi, dar atentie, gandeste-te bine daca vrei sa te ingrasi, caci odata pornita la drum, sa te ingrasi e usor, sa slabesti e mai greu.

| Oanny a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa te ingrasi. Ei bine conteaza si de organism.Ai putea sa mananci mai multe chipsuri, ciocolata, dulciuri.Sa mananci mai multi cartofi prajiti, mai multa paine. Dar fii atenta sa nu cumva sa te ingrasi prea tare.