| Onnutza_8277 a întrebat:

am o problema cu mess-ul: nu mai apare scrisul in fereastra nu stiu ce are l-am instalat din nou dar tot la fel face am umblat si la setari...nu stiu ce sa-i mai fac...cum pot sa-l fac sa se vada?

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Am patit eu . uite ce trebuie sa faci happy :
intri in start , apoi dai pe RUN , si scrii regedit . Ti se deschide o fereastra unde trebuie sa intri in HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings , acolo vei vedea un folder numit Zones , dai click dreapta pe el si delete. dupaia dai X la fereastra regedit si intri pe mess. baFta !cand faci ce ti'am zis mai sus trebuie sa fii iesita de pe messenger winking .

1 răspuns:
| Onnutza_8277 explică:

Mssss mult usy313:*:*:*:*:* esti un geniu:X