| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema :d Deci mai intai va rog sa ma iertati daca scriu cu greseli ca sunt nervoasa din cauza situatiei. POvestea e lunga.deci sa incep.
Mie imi place de un baiat din clasa.in clasa mai am o colega care si ei ii place de acel baiat. ei au mai fost de 2 ori impreuna.acum cateva zile am aflat ca baiatul vrea sa fie cu mine [colega si cu el erau certati]. Colega aia are o prietena [sa ii zicem x]care e asa de buna la randul ei cu baiatul incat el i-a spus parola de la facebook.De ieri tot intra X pe facebook-ul baiatului[Y] si tot ii lasa colegei mele[Z] commuri de genul"ILYlove struck". EU normal ca mi-am dat seama ca nu e baiatul pe cont.Azi X m-a sters din lista de prieteni de pe facebook a baiatului.Nu stiu ce sa fac.PLus ca am aflat ca din cauza lui X s-au impacat cei 2 si acum sunt din nou impreuna.
Va rog. sfaturi urgente.
Fundoi +voturi pentru ca orice raspuns imi este de folos.

4 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Sunt sincera si stiu ce se intampla cu tine.livia_wwe te poate ajuta.

| Graphee a răspuns:

Buna.
Pai, sa nu te superi pe acest baiat. Nu e vinovat de acele comment-uri. Ci prietena fetei aleia.
Eu in locul tau i-as zice baiatului... Ca nu ar trebui sa creada atata in ea, ca nu este ceea ce pare.
Acum daca s-au impacat, aia e deja altceva.
Sunt deja impreuna...
Dar zi baiatului, sa stie si el in cine sa aiba incredere.

O zi buna!
Si bafta.

| XtremeS a răspuns:

LoL, ce intrebari, spune-i direct! ce astepti? se il vezi cu alta?

| AndaWest a răspuns:

Tu ai nevoie de un fatalau care nu stie sa gandeasca cu creierul lui si se lasa comandat de 2 fete? nu cred...deci da-l incolo nu merita sa stai nervoasa pentru el