| Georgiana_2115 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Vreau sa dau restart unui iphone(sa revina la setarile din fabrica) il va afecta in vreun fel?

3 răspunsuri:
| Denisa2333 a răspuns:

Nu, doar ți se vor șterge toate imaginile, numerele etc, e mai bine sa le salvezi pe alt ceva mai întâi. https://youtu.be/6mBHeN1nFWU ce părere ai de aceasta?

| AFR81 a răspuns:

Nu-l va afecta absolut deloc. Doar iti vei pierde toate fisierele, dar telefonul nu va pati nimic. Chiar e recomandat ca, din cand in cand, sa se dea cate o resetare din fabrica.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să-l afecteze în nici un fel.