| iustin987 a întrebat:

Salut am un telefon si daca ii dau restart ( sa revina la setarile din fabrica ) ce se intampla? adica se strica telefonul? ce avantaje am daca ii dau restart si ce dezavantaje am?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Nu se strica nimic la el. Singurul lucru care se poate este sa iti pierzi din el aplicatile si contactele dar ai avantaje in sensul ca ii faci o reimprospatare.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va fi ca atunci cand l-ai cumparat.Dar faci asta numai daca ai probleme cu el. Daca merge bine nu are rost sa faci asta. Pierzi tot ce ai instalat in el.

| Intruder19 a răspuns:

Revine la setarile puse de producator.

Ti se sterg toate contactele,imaginile,videoclipurile, jocurile, mesajele, temele etc.

Telefonul o sa arate ca atunci cand l-ai deschis prima oara dupa ce l-ai cumparat.

Nu exista avantaje sau dezavantaje, resetezi telefonul daca ai intampinat o eroare sau doresti sa il dai altcuiva si sa stergi toate datele tale personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică să revină la setările inițiale, nu cele pe care le-ai modificat tu.

| muhyool a răspuns:

Daca ii dai sa revina la setarile din fabrica, o sa ai in telefon ce aveai si cand l-ai cumparat de la magazin.

| Tranc_Bogdan_1999 a răspuns:

O sa fie ca atunci cand l-ai cumparat