| madalinutza_6742 a întrebat:

Buna
Am si eu o problema, stau cu iubitul meu impreuna de 2 luni dar in ultimele cinci zile nu ne mai intelegem canainte, nu mai imi zice unde pleaca ma pupa din an in pasti.Aseara a intrat fosta lui prietena cu care a fost 4 ani, mi-a zis ca is vrea jucaria inapo ca nu ma iubeste pe mine si o iubeste pe ia, cand i-am aratal la iuby azis sa nu o bag in seama, ce sa ma fac? Nu mai suport sa stau asa cu el intr-o casa parca am fi straini sa continui relatia sau ce sa fac? plissssss raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| c3r3b3l a răspuns:

Deci pararea mea este ca ii place de alta fata sau te inseala (deci este doar parerea mea )... stiu ca asa mi s-a intamplat si mie dar e bine sa nu te dai batuta si sa continui... incearca sa ii joci jocul intr-un cuvant

1 răspuns:
| dragutza a răspuns:

Eu iti spun sigur ca si c3r3b3l ca asta inseamna ca nu te mai iubeste...ii place de altcineva, te inseala! e dureros sa auzi asta, sunt sigura! incearca sa ii observii reactiile fii putin mai distanta si vezi ce se va intampla... daca nu observa ca esti distanta inseamna ca nu mai e nimic de facut! de ce sa stai cu un baiat care nu te apreciaza pentru ceea ce esti?!