| madalinutza_6742 a întrebat:

Buna
nu mai stiu ce sa ma fac nu ma mai inteleg cu iubutul meu sub nici o forma, el sta aproape toata ziu la calculator, se duce aproape in fecare seara la fotbal pleaca la ora 6 si vine la 11 ma pupa doar cand pleaca si cand vine acasa, l-am intrebat daca vrea sa ne despartim si mi-a zis ca nu.Nu mai stiu ce sa fac, cateodata am impresia ca ma insala cu fosta cu care a fost 4 ani datmi un sfat plissssss

Răspuns Câştigător
| gyna201 a răspuns:

Hm pai ce sa zic e clar ca are el ceva asa in cap.pot fi mai multe motive plcitiseala... faptl ca nu vrea sa se desparta d tine dar se comporta totusi indiferent e km ciudat. poate urmareste ceva...am sa-ti dau doua sfaturi. depinde cum vrei unul ar fi sa iei un pic d atitudine in fata lui.sa fi si tu indiferenta ca sa observi daca il doare.al doilea sa incerci sa il recuceresti fii cat poti tu de feminina si senzuala atat in vestimentatie cat si in gesturi Poate ca pe parcursul relatiei voastre, el si-a dorit mai mult si tu nu ai avut chef sa ii satisfacii capriciile si placerile oricum succes

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Numai o discutie serioasa cu el poate lamuri lucrurile. Daca e asa cum spui, nu ai o viata frumoasa si nici linistita.ci dimpotriva. Cred ca nu la asa ceva ai visat.

| treipuncte a răspuns:

Spune-i si tu ca vi la fotbal sa te uiti ...sa vezi ce iti zice happy daca nu urmarestel si vezi unde se duce tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te va insela daca au ramas in relatii bune. Adica pune-te in locul lui. Daca ai fi cu cineva 4 ani cu greu ai uita ce a fost intre voi si vei fi mereu ceva sa va apropie. Oricum nu te speria ca nu e capat de tara. Raspunde-i cu aceeasi metoda si o sa il doara si pe el. Fii indiferenta si vorbeste si cu alti baieti. sigur il vei face gelos.

| costydinu a răspuns:

De ce ai scris de 2 ori aceeasi chestie?