| anonim_4396 a întrebat:

Il iubesc... dar nu stiu daca este bine sa mai continui sa stau langa el.
Astazi facem o luna. Nici nu stiu daca tine la mine. in ciuda faptului ca mereu imi spune ca ma iubeste.
Imi place la el ca este primul baiat cu care am fost. si nu are retineri. ma refer ca in fata lor ma tine in brate. ma pupa, imi spune ca ma iubeste. ma alinta, etc. sad
Cans untem impreuna. e foarte bine. dar dupa, de ex, cand vorbim pe mess, ii ia ore sa raspunda...
Serile trecute i-am spus sa iasa. si mi-a spus ca nu stie sigur, ca are putina treaba. I-am spus ca ok, in caz de ceva, sa ma sune. Si, nu m-a sunat. Ce ma deranjeaza, e ca am intrat pe id lui si am vazut niste conversatii din seara aia, in care el le spunea prietenilor lui, ca ar iesi. dar nu are cu cine. straight face. M-am simtit ca dracu :-J.
Am vorbit cu el, si mi-a spus ca ma iubeste foarte mult. ca ii pare foarte rau pentru tot. Ca el ma iubeste. Ca atata timp cat are o relatie, nu ii mai trebuie alta fata. Ca nu m-ar lasa pentru nimeni. Imi ia apararea mereu cand gresesc...
M-am uitat la arhivele noatre, din ziua in care am id lui, pana azi. si in primele zile vorbea foarte afectuos... adica in primele zile cand mi-a dat add, si in priemele zile de relartie. ( dar na, poate e asa pentru. ca s-a obisnuit cu mine straight face ).
Am vazut conversatii pe id lui cand baietii in intrebau cine e fata d ela av, si el spunea ca e pr lui. ca o iubeste. etc. Dar, daca ma iuebste, de ce ma minte? Sunte foarte multe faze care nu`mi vin mie acum in cap.
Aaa. si. m-am uitat la niste conversatii cu fosta lui prietena, si cu ea era mult mai cald.
Il iubesc foarte mult. nu vreau sa il pierd. Dar nici asa. Stie ca nu suport minciuna. Ce sa fac? Cred ca mai bine ar fi sa ma despart de el, dar chiar nu pot. sad. Si faza nasoala este ca am intrat amandoi in aceeasi clasa. ( a9a ). si eu sunt genul de fata care tin iubirea in suflet foarte mult timp... sad. O sa imi ia foarte mult sa il uit.

3 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Pai, ai descoperit ca nu e sincer cu tine, cine stie ce a mai facut fara sa stii tu, in afara conversatiilor de pe mess.
Baiatul nu e sincer cu tine. Daca te iubeste, ar trebui sa iti arate asta, nu doar sa ti-o spuna.
Daca te desparti de el, ai grija cum procedezi pentru ca veti fi colegi, si s-ar putea sa iti poarte pica dupa aceea.
Daca nu te desparti de el, ce sa zic, ai grija... Nu stiu daca ai putea continua relatia asta, fara sa mai ai incredere in el. thinking

| FlorenceVi a răspuns:

Mai fato! Cum Domane iarta-ma poti spune ca-l IUBESTI dupa o luna?:O:O:O
Tu nu-ti dai seama ce zici? Eu sunt cu un baiat de 2 ani si ceva, si abia acum pot spune eu ca-l iubesc. straight face
Din ce am citit eu, am inteles ca este fals straight face Adica te face sa crezi ca este apropiat de tine (nu poti zice ca te iubeste) raised eyebrows

| endry00 a răspuns:

Da-i papuci vrea sa te bage in pat dupa-ia pleaca si noi ii va pasa ce se intmpla cu tine