| Simoni a întrebat:

As dori daca ma puteti ajuta, un fel de scrisoare, scurta nu f lunga in care sa ii spuneti cuiva ce ati facut in vacanta de iarna.mersi mult :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cum asa?!?
Nu sti ce ai facut in vazantza de iarna... I-a stai un pic la c tecreferithinking
Daca spui mai clar pe id-ul alexya_brunettebig grinbig grinbig grin
Poate te ajutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la ce te referi...
Daca poti spune-mi mai explicit pe id:alexya_brunette

| BiancaGeorgya a răspuns:

-Buna! Vrei sa iti spun ce am facit iarna asta?(asta intrebi tu )
-Da/Nu. (poate fi si da si nu daca zice,, Nu" nu ii mai povestesti, daca a zis da : )
-Bine am sa iti spunt.(ii spui daca raspunsul este da) Am mers la partie (de exemplu), am sarbatorit in familie(asta oricum trebuie sa zici) si (mai spui tu ceva).
Funda.