| EllaGilbert a întrebat:

Peste 3 zile este aniversarea mea cu iubitul. Implinim 8 luni si as dori sa ii fac o scrisoare frumoasa. Ma puteti ajuta? Siropoasa, nici scurta nici extrem de lunga.

Răspuns Câştigător
| Girl555 a răspuns:

TE IUBESC puiule si nu voi renunta niciodata la tine, la noi, TU esti cel care ma intelege cel mai bine, care ma asculta desi esti obosit, care ma alinta, ma lauda, ma mangaie cand imi e greu, ma intareste cand mi-e frica, si plang! TU esti cel care desi nu ma cunosteai fizic ai avut curajul si bunatatea sa imi oferi un umar pe care sa pot plange, o inima care sa ma iubeasca si sa o iubesc, un zambet la fiecare suparare... Mă faci să zâmbesc fără motiv, să râd la cele mai puțin amuzante lucruri, dar cel mai important, mă faci să te iubesc când nu ar trebui s-o fac. si pentru toate astea nu am sa pot renunta la tine niciodata, nu vreau sa renunt... esti cel care mi-ai schimbat viata, cel care mi-ai redat un nou inceput si indiferent de loc si timp TU ma iubesti si ma accepti asa cum sunt, zambesc cand pe telefon apare numarul tau, esti fericit chiar daca te-am suparat, esti fericit mereu cand ma auzi si mai ales esti frumosul meu!
Stiu ca te-am facut curios, asta a fost o mica parte din toate cate pot spune despre tine, si asta este doar inceputul lucrurilor frumoase pe care le pot spune despre tine, in schimb te rog sa ai grija in continuare de mine, nu ma rani, nu imi distruge inima, nu ma fa sa cred ca intr-adevar iubirea nu exista. iubeste-ma si atat! TE IUBESC(cel mai mult)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba iubi, te iubesc ma nebunule!

| maria_7379 a răspuns:

Iubirea mea de cand ai aparut in viata mea acum 8 luni am fost extrem de fericita. In acest timp mi-ai adus zambetul pe buze, langa tine ma simt in al-9 lea cer. Te iubesc enorm de mult. Am trecut prin bune si rele impreuna. De cand sunt cu tine zambesc intotdeauna. Ma faci cea mai fericita cand esti cu mine. Ma bucur nespus de mult ca suntem impreuna de 8 luni si imi doresc din toata inima sa stau langa tine toata viata mea.
Te iubesc enorm de mult, (cum il alinti tu),
Cu pupici multi, (cum te linta el pe tine)

Sper ca ti-am fost macar acolo putin de ajutor

| Madalina2628 a răspuns:

Buna TPU, azi fac 7 ani de relatie si as dori o scrisorica scurta, siropoasa...