| Simoni a întrebat:

As dori daca ma puteti ajuta, un fel de scrisoare, scurta nu f lunga in care sa ii spuneti cuiva ce ati facut in vacanta de iarna.mersi mult :*

3 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

-Buna! Vrei sa iti spun ce am facit iarna asta?(asta intrebi tu )
-Da/Nu. (poate fi si da si nu daca zice,, Nu" nu ii mai povestesti, daca a zis da : )
-Bine am sa iti spunt.(ii spui daca raspunsul este da) Am mers la partie (de exemplu), am sarbatorit in familie(asta oricum trebuie sa zici) si (mai spui tu ceva).
Funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cum asa?!?
Nu sti ce ai facut in vazantza de iarna... I-a stai un pic la c tecreferithinking
Daca spui mai clar pe id-ul alexya_brunettebig grinbig grinbig grin
Poate te ajutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la ce te referi...
Daca poti spune-mi mai explicit pe id:alexya_brunette