| LoVeYoU222 a întrebat:

M-ati putea ajuta sa trimit o scrisoare unui prieten?
Puteti inventa orice ati facut voi in vacanta.

Răspuns Câştigător
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Hmm Poti scrie ca de craciun ai fost la colindat cu colegii la profesori.
Ai fost la munte sa skiezi chiar daca a fost putina zapada.
Ai fost sa iti vizitezi rudele/fosta diriginta
Ai fost la suc cu fosti colegi si ati depanat amintiri
Ai mers de revelion undeva in club sau ai stat acasa cu parinti.
Ai fost cu sania/bobul

3 răspunsuri:
| Adusca a răspuns:

Draga (numele lui),
Vacanta mea a fost superba. Am fost la patinoar, am colindat profesorii mei si diriginta. Am fost cu sania si cu schiurile. Am primit de Craciun multe cadouri, care mai de care mai frumoase.
De revelion, am petrecut la maxim am dat cu artificii, cu confetii... Dar din pacate vacanta a fost scurta si a trecut, dar m-am distrat pe cinste.
Cu drag,
(numele tau)

Merita fundita? (Asta a fost scrisoare trimisa iubitului meu)

| duddy_9191 a răspuns:

Draga X.

Ma bucur enorm sa iti scriu. Vreau ca prin aceste cuvinte sa iti arat cat de mult m-am distrat. Totul a fost minunat.In afara de zilele libere, fara scoala au urmat si alte distractii. Am mers la munte, acolo am invatat sa schiez. Stii cat e de frumos? Muntii cu creasta alba sunt minunati. Apoi am fost la bunici. Acolo a fost frumos de asemenea caci mi-am intalnit un verisor de care nu stiam. Dar ceva nu mi-a placut. Faptul ca nu ai fost langa mine sa ne bucuram impreuna de toate acestea. As vrea ca restul vacantei sa il petrecem impreuna, si sa ne bucuram de el.
Cu drag Y.

| LoVeYoU222 explică:

Nu mai am nevoie acum de scrisoare asa ca dau funda celui care a scris primul :X