| Silviaaa_6088 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou, am 600 lei.Marca: Nokia. Ajutati-ma, dati-mi idei. Nu stiu ce sa imi cumpar. Prima data m-am gandit la Nokia c3... dar vreau sa aud si parerile voastre. Multumesc.

2 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Trebuie neaparat Nokia? eu am un telefon cu touchscreen LG GT400 si este super, il am de 2 ani si ceva si este exact la fel ca in ziua in care l-am cumparat.de intrebarea ta eu as zice sa iti cumperi care ti se pare tie mai frumos si mai bun(depinde si pretul desigur)

| AlinChis a răspuns:

Si eu am un telefon ca si a lui xXxZuZhAxXx si e fffff bun.
are un soft de facut videoclipuri camera e de 5 megapixeli. eu as zice ca nu neaparat Nokia.