| Kozmyna a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nokia c3 si as vrea parerile voastre
fundabig grin

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

E un telefon foarte bun avand in vedere ce pret aresingurul motiv pentru care nu as cumpara acest telefon e k nu are 3G, in rest e ok are wi-fi

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Un telefon grozav pentru surioara sau prietena ta! Cam asta as putea spune...

| NemNUZ a răspuns:

Ce aveti toti cu c3 laughing (si la mine in clasa aproape toti au, inclusiv profu de mate) marog e un telefon foarte bun o sa fii multumit de el happy

| iLuZikK a răspuns:

Buna! eu am acest telefon si sunt foarte multumita de el il am de 3 luni si merge foarte bine. La mine camera merge foarte bine, face poze foarte bune, bateria tine cam 4-5 zile. Are un design frumos si este foarte rezistent.E foarte bun daca vrei sa scrii mesaje pentru ca are tastatura qwerty si e bun si daca vrei sa asculti muzica, se aude destul de bine. Are wlan incorporat adica, daca mergi undeva dai cautare wlan si iti gaseste internet. Pana acum nu am avut nici o problema cu el. Uite 2 review-uri care te pot ajuta 1. http://www.gadget4u.ro/telefoane-mobile/nokia/review-nokia-c3-00/
2. http://www.gadget.ro/nokia-c3-00-prezentare/ In rest,ce sa-ti mai zic,se pot pune teme pe el,ruleaza pe platforma clasica de la Nokia, adica S40, nu are taste laterale de volum. Oricum eu nu l-am luat pentru poze, ci mai mult pentru faptul ca are Wi-Fi si tastatura Full Querty, care este esentiala pentru scrierea mai rapida a mesajelor si pentru chat :) Sper ca te-am ajutat.