| Pastiluutza a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ce role sunt mai bune ca vreau sa-mi cumpar. funda

Răspuns Câştigător
| Adrrean a răspuns:

O marca buna de role sunt head, depinde de cati bani vrei sa investesti, in orice caz rulmentii fac diferenta in calitatea unei role, iti recomand abec7, cum am si eu, sau abec 5, cu cat cifra scade calitatea lor scade

4 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Daca vrei niste role bune iti recomand Rollerblade! Gasesti pe www.Skates.ro si le poti proba la magazin daca esti din Bucuresti;)

| Pastiluutza explică (pentru Adrrean):

Dar cat ar costa?

| JohNNy7200 a răspuns (pentru Pastiluutza):

Iti vand rolele mele daca vrei si esti din Bucuresti, am dat 600 ron pe ele, roti silicon. le dau cu 250.

| Pastiluutza explică (pentru Adrrean):

Eu mia-m luat abec 5