| ANDOO_1416 a întrebat:

Ce v-ar place la un blog? Funda pentru cele mai bune idei.

5 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Poze, melodii, creatii, pareri, povesti, sa fie imaginea de fundal fainabig grin funda?happy

| Anonima007 a răspuns:

Pai moda,imbracaminte si pantofii noi,lucruuri intersante,Stiati ca.,Retete,Culori de sezon,Vremea,Semnificatiile numelui,viselor,culoriilor, Horoscop, Numele nostru in alta limbahappyFunda?batting eyelashes

| agentulagent a răspuns:

Salut, ce mi-ar place mie? Toate ideile mele mi le-am expus pe blogul meu http://cool.haipa.ro... sper sa te fi ajutat. fundita

| JackyVip a răspuns:

Ceva care sa starneasca curiozitatea cititorului, ceva care sa le placa si sa invite si alti prieteni pe blogul tau, ceva amuzant... ceva ce iti trebuie in viata de zi cu zi

Deci:

Ceva Amuzant
Ceva Sport (exerciti etc)
Probabil Dragoste & Sex
Filme noi aparute
Muzica noua!

| Nevricoasa a răspuns:

Mie imi plac chestiile legate de moda, sau bancuri ultimele noutati. poti incerca de asemenea si blogul meu are in partea de sus mai multe meniuri, printre care si cel de stil. Acesta este www.nevricosi.wordpress.com