| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati sa mai scriu pe blog?

Cele mai bune idei primesc fundita.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce mai tii blogg daca nici nu stii ce sa scrii pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie ceva despre Gizâs. Penticostalii vor da năvală pe blogul tău.

| Ch0co a răspuns:

Depinde despre ce e blogul tau. Ai putea sa scrii despre viata ta de zi cu zi, stiri sau sa iti scrii opinia despre un anumit lucru care tie nu iti convine. E blogul tau. Scrie ce doresti. Sigur trebuie sa ai ceva idei. Daca nu, o sa iti vina.

| KevinLevin a răspuns:

Eu recomand despre Mâncare, droagoste, pasiune de fotbal, pasiune de dans, blog de animale, căţei, păsări, pisici, câini etc. blog de desenat.