| GeorgiaA15 a întrebat:

cum fac credite pe ImVu?big grin.Am cont pe yearbook dar cand dau pe exchange si dupa ce scriu numele si parola dau connect apoi iar connect.si hop hop nu mere sa scriu sumacryingcryingcryingsi imi zice :You must enter a positive amount to exchange.HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Depinde cat lunch money ai thinking conecteaza-te cu twitter, myspace si facebook pentru a primi 300.000 lunch money, instaleaza toolbar-ul si primesti 50.000 zilnic, iar prima data cand instalezi toolbar-ul primesti 200.000 lunch money. Daca nu merge nici asa te sfatuiesc sa incerci pe mozilla si pe internet explorer, sa vezi care este cel mai potrivit sa iti transferi banii happy

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

In primul rand poti face daca ai un animal il hranesti in fiecare zi si primesti 10 credits, daca instalezi imvu toolbar primesti 1000 credits, iar daca inviti un prieten pe imvu si el sau ea accepta si se inregistreaza primesti 1500 credits

| miruna91 a răspuns:

Vreau conturi imvu

| miruna91 a răspuns:

Vreau conturi imvu