| Cristal_8467 a întrebat:

am 131.669 bani im myyearbook dar cand vreau sa ii trimit ca credite in imvu imi zice You must enter a positive amount to exchange adica Trebuie să introduceţi o sumă pozitivă de a face schimb ma puteti ajuta? ce suma ar trebui sa introduc? or cum ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| TheFictionist a răspuns:

Se pot trimite doar 500 cr pe zi, deci trebuie să introduci numărul : 100 000. Dacă ţi-a apărut acest text înseamnă că deja ai "trimis" maximul de cr.

| Deea8D a răspuns (pentru TheFictionist):

Nici la mine nu merge...nici 100 000 straight face zice "You must enter a positive amount to exchange" straight face

2 răspunsuri:
| Pepsi_1133 a răspuns:

Pai da.te pot ajuta, poti face transimite bani de pe myyearbook pe imvu doar 500 de credite pe zibig grin.adica 100.000 bani pe myyearbook.
Funda?big grin