| XLittleGirlX a întrebat:

am 106.316 bani im myyearbook dar cand vreau sa ii trimit ca credite in imvu imi zice You must enter a positive amount to exchange adica Trebuie să introduceţi o sumă pozitivă de a face schimb ma puteti ajuta? ce suma ar trebui sa introduc? or cum ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Echivalentul a 500 credite in bani de myyearbook.Vezi acolo ca iti arata(cred ca 100 000), pentru ca ai voie sa schimbi echivalentl a maxim 500 credite pe zi.Bafta!

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

100,000