| JustKeepMyBody a întrebat:

Cum pot pe mess sa fac grupuri(stiti voi) si sa transfer contacte in grupurile respective fara sa sterg persoanele sau sa le apara lor ca i-am mutat in vreun grup?

3 răspunsuri:
| adytzusiatat a răspuns:

Dai click dr pe ce grup ai deja(imposibil sa nai niciun grup) si dai create grup(iti apare ceva si scrii numele grupului, iar dupa OK grupa e gata), iar ca sai muti tii apasat pe ei si ii duci acolotongue(lor nu le apare in ce grup ii ai tubig grin()tongue

| louise a răspuns:

Pai de exemplu dai click drepta la friends sau la unul din grupurile pe care le ai si dai "create a new group" pui numele grumui si ca sa muti iei cu clik. ca si cum ai muta poze dintr`un folder in altul! funda?

| biix a răspuns:

Dai clik gr p un grup si dai "create a new group"
ca sa muti id-urile dintr-un grup in altul l iei pur si simplu cu mouse-ul d unde l ai si le pui in noul grup tongue