| Eugeniusu a întrebat:

Am o problema, am telefon cu Android. Intr-o zi am intrat pe mess pe telefon, iar toate persoanele din lista mi-au intrat la numerele de telefon (contacte). Iar nu stiu cum sa le sterg de acolo, dar sa nu le sterg din lista de Messenger. Ma deranjeaza foarte mult pentru ca am 55 de contacte pe telefon si printre ele inca 200 si. care-i am pe mess sad.

2 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Ti-am mai raspuns de 3 ori, nu trimite o intrebare de multe ori. Iesi de pe internet/mess si stergi id-urile din contacte. o zi buna

| Paula2323 a răspuns:

Poi intri la contacte si ti apasat pe unul iar acolo o sa-ti apara sterge contact.Dar ca sa fi sigur ca nu-i stergi treceti pe o foaie id-ul persoanei respective si daca il stergi baga-l din nou pe mess.