| lollipop29 a întrebat:

BUNAhappy
cum sa imi dau seama daca un baiat ma blace? adica, care ar fi semnelelaughing
P. S:nu am vorbit niciodata cu ellaughing

3 răspunsuri:
| lollipop29 explică:

Place*...scuzebig grin

| invincible a răspuns:

big grin.Mai intii ar fi bine sa faci cunostinta cu el.Dar fara ca sa inteleaga adevaratele motive. Daca el incepe discutia,te priveste intens,roseste linga tine,nu gaseste cuvintele potrivite, incearca sa fie cit mai des linga tine, te invita undeva ar putea sa te place.Acestea Sint unele semnewinking

| karma15 a răspuns:

Hmm,greu de spus cel mai evident ar fi ca te cauta cu privirea si te priveste sau daca este mai timid evita sa se uite in ochii tai.