| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele cand un baiat te place? Cum iti dai seama?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Dupa complimentele care ti le face, dupa zambetele lui, gesturile lui, atitudinea lui fata de tine, dar cel mai evident ar fi daca ti-a cerut deja niste date de contact ( nr de telefon, id de mess, etc. ). Daca te baga el in seama primul, si daca asta se intampla si des, atuncea draguto eu zic ca te place tare mult :X. Tot ce trebuie sa mai existe este o invitatie in oras. Mult succes iti doresc :*.

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cand trece pe langa tine, i se scoala de nu i se mai culca

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru IMC90):

Machia? sau barim? laughing

| IMC90 a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Ha? Vorbeste-mi pe romaneste, eu nu intelege ce ai scris rolling on the floor

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru IMC90):

Hmmm...nu ai auzit de machia sau barim? laughing)) laughing sunt neamuri cu `bree neiculita` siu cu `auci chisoareleeee` laughingnihohoo!

| IMC90 a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

N-am auzit.

| ateu123 a răspuns:

Depinde de fiecare uni nu recunosc din diferite motive nu prea se uita in ochii fetei alti se arata prin complimente, cadourii, o mare atentie asupra ta sunt si pers ce joaca teatru dar cu privirea in ochii dezvaluie multe pentru mine

| catalynx a răspuns:

Varsaturi, dureri de cap, ameteli. rolling on the floor

| LostYou a răspuns:

1.Te priveste provocator; 2.Se da mai mult in vorba cu tine; 3. Vrea sa petreceti timp mai mult impreuna; 4.Se poarta din ce in ce mai frumos cu tine.

| LuLutS98 a răspuns:

Pai,pentru inceput daca esti intr-un grup cu mai multi prieteni,daca vei fii atenta vei observa ca el numai la tine se uita. Daca ai id-ul lui,te baga in seama pe mess,te intreaba despre calitatile/defectele lui,iti face cu ochiul, iti face complimente. Daca sunteti la aceeasi scoala sta pe culuar doar ca sa te vada, se comporta cu tine diferit decat o face cu celelalte fete.thinking FUNDA?!big grin:X