| OoInspirationoO a întrebat:

imi place de un baiat pe care il vad mai mereu dar niciodata nu am vorbit cu el... e mai mare ca mine cu 1 an sau 2 [cred] ceva idei cum sa ma bag in seama big grin
P. S:nu e in scoala cu minee laughing
Fundaa!

4 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Gaseste id-ul lui si spune-i ca vrei sa fiti prieteni. Incearca sa vorbesti cu el mai intai pe mess, si poti sa il saluti cand va intalniti. spune-i ca vrei sa stii mai multe despre el, si vorbitiwinking. gaseste tot felul de subiecte pe care sa le discuti cu el. iar dupa cateva zile ii spui ca este un baiat special si ca ai sentimente fata de el. apoi vei vedea raspunsul luiwinking. Succes!

| BoboMC a răspuns:

Incearca sa intri in grupul lui de prieteni sau ceva de genul... worried

| OoInspirationoO explică:

Faza e ca nu prea am cum sa fac rost de id'u lui -_- dar ma rog o sa incerc cine stie oh go on big grin mersi oricum >big grin

| OoInspirationoO explică:

Va rog mai dati'mi raspunsuri ca sa pot sa le aplic zilele astea puppy dog eyes [maine] plz mult straight face