| KaryKarinuta a întrebat:

Care sunt semnele/gesturile prin care ti-ai da seama ca un baiat te place? :/

Răspuns Câştigător
| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Ooo sunt multe.
1: Iti zambeste des
2:Tot timpul se aseaza langa tine/intra in vorba cu tine
3: Daca are numarul tau, iti trimite mesaje stupide gen"nu e cald afara?"
4: Cand vorbeste se uita mereu la tine
5: Cand trece pe langa tine te saluta
6: Cand trece pe langa tine cu prietenii, acestia il inghiontesc si ii spun lucruri-TACHINARE
Si multe altele... Fiecare isi exprima diferit sentimentele. Se poate chiar si sa se urce pe tine atunci cand e iarna...

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca sunt 2 moduri de a se manifesta.
Modul pozitiv, cel in care iti zambeste, iti vorbeste frumos etc., si cel negativ in care se comporta ca un dobitoc, dar care in sinea lui te place dar probabil nu stie cum sa actioneze.

| Dariana123 a răspuns:

Iti zambeste des, vorbeste frumos cu tine, glumeste cu tine, se poate sa-ti dea si cadouri!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Dariana123):

Si poate la un momendat daca-i raspunzi la lucruri o sa-ti dea un pupic pe obraz, sau daca e mai smecheras intraznet, iti va da un sarut in toata regula tongue, si un alt lucru o sa incerce sa stea mereu in preajma ta, daca sunteti la scoala o sa-si faca de lucru numai in fata clasei tale sau chiar in clasa, Bafta happy

| DanMah a răspuns:

Pe langa chestiile evident, in liceu, baietii au diverse apucaturi. Mai exact, daca baiatul respectiv e cu tine in clasa s-ar putea sa arunce in tine cu chestii, sa te spele (cand e iarna), sa te ude cand e vara etc. tot felul de chestii in general de ordin fizic. Mai zi-mi cum s-a purtat cu tine pana acum?

| sandrei476 a răspuns:

Pai se zambeste cand te vede, iti vorbeste frumos, se poarta frumos si iti va tine apararea happy