| Reigns a întrebat:

Buna ! Cum sunt in clasa a 8 a miercuri o sa facem pozele intr-un studio . Toate fetele o sa poarte tocuri, doar eu o sa am tenisi (pentru mine este funny ) si vroiam sa cer pareri : Daca s-ar potrivi tenisi crem (aproape albi) cu o bluza verde mai inchis (asa draguta ) si habar n`am de postura (pozitii ) in care o sa fac pozele pentru ca nu sunt fotogenica si nu fac poze prea des; daca puteti lasa cateva linkuri care sa ma ajute . Multumesc mult si dau funda !

Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Buna! Pai albul se potriveste foarte bine cu orice culoare,felicitari pentru. ca esti mai speciala si originala! Pozitia capului este cea mai importanata:tine intr-o parte capul ori stanga ori dreapta(nu mult) nu sta cu fata fix la aparat,si ridica un pic
din cap, dar nu mult si pozitia corpului dreapta dar relaxata, sper ca te-am ajutat, pa!