| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti fi fotogenica in poze? [adica is fotogenika dar nu in toate pozele]big grin

Răspuns Câştigător
| Alysée a răspuns:

Nu incerca sa redai o alta stare decat cea in care te afli.de ex daca esti trista si incerci sa zambesti vei iesi ciudat.Accentueazati starea si fa dialog cu aparatul. poti sa adopti o atitudine filozofica cand esti plictisita de exemplu
http://www.acasatv.ro/......-poze.html

4 răspunsuri:
| BaLoNaSh12 a răspuns:

Draga mea,nu trebuie sa te superi pe mine ca o sa iti spun asta,dar sincera sa fiu mi se pare o intrebare stupida. Cum sa arati bine sau sa fi fotogenica,nu trebuie sa ne intrebi pe noi...dar uite ca si e o sa continui cu un raspuns stupid, pentru o intrebare stupida:gasesteti si tu pozitiile tale si uneori nu trebuie sa fi neaparat atragatoare in poze, poti sa zambesti simplu si o sa iasa dragut.winking sper ca intr.un fel sau altu` te.am ajutat si nu te.a suparat ce ti.am spus.winking

| giuly a răspuns:

K sa fi fothogenyka in pozici te dai cu un ruj roshu aprins, iti umfli buzele, iti iey o bluzic dekoltatha ca sa vada toata lumea ke sani lasaty ay, si bagy privirea aia de strabista.
Daca poza e facuta in baie, 'zambind' printre periutele de dinti, cu ochelarii de soare, e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nu poţi să fi cum vrei. laughing
Asta doar dacă te naşti fotogenică!
:*

| ChupaChupsToxxxic a răspuns:

Eu sunt fotogenica de mica dar am mereu un sfat pentru. fetele/baietii mai putin fotogenici, secretul e sa nu te uiti niciodata exact la aparat, te poti uita apropiat dar niciodata fix la ellaughingbig grin[funditabig grin?puppy dog eyes]