| liriaunicorn a întrebat:

Buna,daca data trecuta am zis ca baiatul respectiv are iubita am aflat ca era o informatie falsa,asa ca am luat-o ca atare,azi cand mergeam spre casa trecuse prin fata mea dar nu se uitase la mine,iar cand am trecut eu prin fata lui prietena mea mi-a zis ca se uita la mine si zambea, azi la scoala intrase in clasa se uitase la mine si dupa plecase.O data in semestrul trecut pe la final eu nu mai mergeam la scoala fiindca ma operasem si am vb cu el pe video de pe telefonul unei colege si mi-a zis ca ma place si dupa aceea cand am vb a doua oara tot in aceeasi zi mi-a zis iubirea mea, viata mea, inima mea chestii de genul iar la final inainte de a inchide m-a intrebat cand vin la scoala ca sa ma "flocaseasca" si era rosu in obraji pe parcursul convorbirii.Inainte cat timp nu stia ca vin la scoala venea in fiecare zi la scoala iar acum nu a prea aparut, ce credeti ma place? Si nu vreau sa faceti misto de mine

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Baiatul are o atitudine foarte confuza. Cred ca nici el nu stie ce isi doreste cu adevarat. Am citit si cealalta intrebare a ta si pot deduce ca este atras de tine, dar nu pare intr-un mod foarte serios. sau poate e doar timid (multi baieti, atunci cand chiar pla pe cineva sunt mai timizi) Totusi, daca ar fi fost, sigur nu si-ar fi facut si o iubita pe parcurs. Cum am spus, sigur te place, dar nu nemasurat. Daca iti doresti o relatia cu el spune-i ca iti place de el si vezi ce reactie are. Poate o sa-si dea seama ca el chiar te place si o sa fie totul bine. Faptul ca te-a contactat cat timp erai in spital spune multe. Un anumit interes.
Hmm face un pas inainte si doi inapoi nefacandu-si aparitia la scoala. Poate isi face griji in legatura cu reactia ta. POate nu e sigur pe el.Cand il vezi e sansa ta sa il intrebi daca doreste ceva mai mult, dar fii atenta sa nu fie nepasator in leg u sentimentele tale, iar in capul lui sa existe doar o atractie sexuala. Vad ca si tu esti timida daca nu i-ai spus pana acum ca iti place el. Daca el deja a facut primul pas, fa tu mai multi si incearca sa-l descoperi. Pare un baiat oarecum interesant,
riscant in acelasi timp. Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îl întrebi pe el.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce intrebare este asta?
Doar ti-a spus chiar el ca te place!

| liriaunicorn explică (pentru Violleta2022):

A zis in gluma

Răspuns utilizator avertizat