| мє a întrebat:

De cateva zile am niste probleme cu yahoo! messenger...nu mai vad pozele de la avatar ale prietenilor, iar unii imi vad poza mea de la avatar, altii nu.am dezinstalat messenger`u si l-am tras din nou de pe net [yahoo! messenger 10], dar aceeasi poveste...nu stiu care este problema si ce as putea sa fac.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| matzakitty a răspuns:

Asa am patit si eu, am descrcat mess 11 si la asta vad ca merg pozele

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu are legatura cu programul, registrii...de cateva zile se intampla asta si orice metoda ai folosii nu da rezultate, sa speram ca isi revine

| Cryssu_8813 a răspuns:

Buna! Descarca de aici yahoo messenger http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Nu este o problema a calculatorului sau a messengerul-ui, a fost o perioada de cateva zile in care pur si simplu nu arata pozele.dar acum vad ca s-a rezolvat!