| anonim_4396 a întrebat:

"Cand nu iti apare poza la avatar la messenger 9.00" aceeasi problema o am si eu... am sters toate pozele, am dezinstalat messenger-ul si nimic... ce as putea face? multumesc

Răspuns Câştigător
| zuzukaeu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar atunci aveam ceva probleme cu un virus care imi dadea tot felul de erori, am instalat windowsul si dupa aceia nu am mai avut probleme, eu zic sa-ti dezinstalezi messu si sa-l instalezi iarasi.

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Am ajuns la concluzia ca trebuie sa-mi instalez un alt program anti-virus. Cel anterior nu era eficient. Dupa, a merswinking

| andreutz a răspuns:

Ca sa fii mai sigura, ti-as recomanda sa mai folosesti o perioada messenger 8...varianta 9 inca mai are bug-uri, adica probleme...asta se stie si oficial...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai probleme cu netu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu ce sa mai fac la toate id pe care le AM se schimba poza dar la unu nu se schimba deloc straight face ce pot face angry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ce sa fac am incercat de o suta de ori sa fac ceva dar nu am reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca are legatura cu netul in sine sau ca trebuie sa reinstalezi windowsul. e de la yahoo. nu aveti decat de asteptat. dupa un timp isi revine. si eu sunt in faza de asteptare. e nasol, dar nu se merita sa reinstalezi ws doar pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema la alte id-uri imi apare poza da la unu nu imi aparestraight face ce sa fac am asteptat destul!

| silvia1989 a răspuns:

Salut, cand nu iti apare poza la avatar sau nu iti schimba statusul nu e din cauza messengerului ci din cauza netului... nu trebuie sa faci nimic... o sa-si revina el dupa un timp... pa