| springandsummer a întrebat:

De cateva zile am o problema cu facebook-ul. imi apar doar ultimele 6 comentarii de la poza. Asta se intampla si cand ma uit la pozele prietenilor, apar doar 6 comentarii. Am intrat pe alt cont si am dat pe profilul meu si imi apareau toate. Ma puteti ajuta? Dau funda!:-

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Asa e si la mine, dar in caz ca sunt mai multe ai deasupra un buton gen "View previously comments", dai pe el si iti mai apar alte 6, funda?

| springandsummer explică (pentru Fan7a):

Nu imi apare butonul ala.sad