| ღAnonimaღ a întrebat:

Acum cateva saptamani am primit un hack prin intermediul facebook-ului. L-am deschis pentru ca nu am stiut la inceput ce este. Cineva m-a sfatuit sa scanez calculatorul si am gasit 2 troieni e care i-am sters. Mi-am schimbat parola si totul parea ca s-a rezolvat. Acum cateva zile o pcunostinta mi-a postat o melodie pe peretele meu. De atunci tot postez pe peretele prietenilor melodii. Deja am postat 4 melodii fara ca eu sa stiu. Am intrat in centrul de aplicatii si imi spunea ca am postat la ora 6 dimineata. Eu nici macar nu eram la ora aceea pe facebook. Si am mai gasit si cateva postari De la Interviurile prietenilor tot cand nu eram pe facebook. Mi-am schimbat parola de 100 de ori si tot asa se intampla. Nu as vrea sa imi fac alt cont. Ma puteti ajuta? Va multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| EUGENIU20 a răspuns:

1.Intra pe facebook!
2.Intra unde schimbi parola si mai sus scrie e-mail la mine scrie эл. почта, schimba e-mailul tau si parola cred ca va fi totul ok!