| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum doua luni cand am intrat cu o prietena in parc l-am vazut pe el, il cheama Vlad, De prima data cand l-am vazut mi-a placut foarte mult de el dar am tacut a stiut doar 2-3 pritene foarte apropiate, dar in timp au aflat si mai multi si au inceput sa il tot tachineze unii baieti cu chestia asta. Dar cu mine se comporta frumos, adica mereu ma lua in brate, se juca cu mine si chestii de genul asta. Si la un moment dat a inceput sa orareasca si sa nu mai vina prin cartierul nostru. El la inceput ma tot chema afara, doar ca sa ma "protejeze" de el anumiti prieteni ieseau ei in locul meu. Avand in vedere ca el e un golan in adevaratul sens al cuvantului. Si asa au totmincercat sa il indeparteze de mine. O perioada nu a mai venit si de obicei revenea asa in plimbare. Ne-am mutat din parcul in care stateam si nu ne-a mai gasit o perioada. Si acum trece prin parc cam de cate ori are treaba pe acolo sau are nevoie de ceva, doar ca la celelalte fete, mereu pur si simplu le saluta dar la mine mereu vine si ma pupa, ma ia in brate, ma mangaie si tot felul de chestii de genul asta. Cand nu il vad pot spune ca ma vestejesc la propiu ca o floare. Da poate sunt nebuna, dar doar dupa el.O prietena imi tot spune ca vai ca el ma foloseste doar cand are nevoie sau doar cand se plictiseste, asa ca ma gandeam sa incerc sa fac ceva ce ii place, spre exemplu iesitul la o tigara si o cafea. big grin Acolo unde am putea vorbi. Mereu i-am zis prietenei mele, ca daca tot me foloseste atunci de ce ma cauta inainte. Dar mereu gaseste alta chestie. A si de vreo doua ori l-am prins nervos dar tare (asta pe mess ) si l-am mai enevat si eu, si imi spunea sa il las sa se calmeze caci ii sunt prea draga si nu are chef sa faca vreo prostie si na... eu acuma is intr-o foarte mare dilema. straight face va rog putin ajutor, si multumesc anticipat ca ati avut rabdare sa cititi. :* happy

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai vezi si tu care e treaba cu el, iesiti numai voi doi sa vedeti cum va intelegeti, si sa vezi daca el mai da semne sau ceva. Succes.

| lunathemoon a răspuns:

Pai sti. daca e asa cum zice prietena ta atunci ar trebui sa zici sa te lase in pace, dar daca e mai ..nu stiu cu? puteti sta de vorba undeva....asa aflii ce fel de persoana e, dar fara sa stie alcineva...doar tu si el big grin