| Miaterioasa a întrebat:

Am vorbit cam doua săptămâni prin mesaje apoi ne-am văzut in viata reala, iar apoi a început sa se indeparteze de mine. De ce a făcut asta? Adica am mai vorbit dar nu ca înainte

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Poate cand vorbeai cu el pe internet fara sa va fi vazut face to face te-a imaginat intr-un fel ca ai fi si cand v-ati cunoscut fizic poate a crezut/vazut ca nu esti cum s-ar fi asteptat el.
Vad ca ai mentionat ca ai mai vorbit cu el dupa aceea, insa nu ca inainte. Daca inca mai vorbesti cu el intreaba-l.

| Miaterioasa explică (pentru elemonis):

Da, nu mai vorbim. Mulțumesc pentru răspuns!

2 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Noi nu putem ști. Poate nu i-a plăcut de tine. Discută cu el