| alleluiaah a întrebat:

Ajutor! Dau funda! (Va rog cititi si ajutati-ma puppy dog eyes )
Faza e ca eu nu prea stiam cum sa fac rost de numarul de telefon al unui baiat (baiatul pe care il plac) si am rugat o prietena(printr-o provocare) sa il ia. Fata asta mi-a facut rost de numar, dar a inceput sa vorbeasca cu el prin mesaje, dar cand a fost plecata la tara. Apoi ea i-a dat facebook-ul ei. (Nu are tocmai genul de figura pe care ai vrea s-o vezi). Apoi el nu i-a mai raspuns la mesaje deloc de atunci. Si el a fost plecat la tara o perioada destul de lunga. A venit acum vreo 4-5 zile. Eu cred ca ma place. Adica dupa cum se coporta si cum imi zambeste si bla-bla pare ca ma place. In ziua in care a venit de la tara eu am fost pe acolo pe la blocurile unde sta el (la o alta prietena pe care el o uraste). Apoi am fost singura pana la magazin si el era cu varul lui. M-a salutat, am vorbit etc. A doua zi am venit cu fata cu care a vorbit prin mesaje pe acolo (la insistentele ei ca eu nu voiam sa ma vada cu ea). Totul a fost ok. Nici nu m-a bagat in seama straight face Adica partial. A treia zi a chemat-o fata asta si a venit iar. In a treia zi nici nu s-a uitat la mine si azi nu l-am vazut deloc. Pur si simplu nu a iesit din casa, dar nu am mai fost cu fata asta cu care vorbea prin mesaje. Voi ce ziceti? Credeti ca o sa se indeparteze de mine doar pentru ca m-a vazut cu ea? (M-a vazut cu ea de multe ori si inainte sa vorbeasca prin mesaje si nu s-a intamplat nimic de genul. Se comporta normal)

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Pai baiatu poate trece prin niste momente grele.Adica va place pe amandoua.Nu poti sti.Si el poate acuma se gandeste pe cine se intrebe sa ii fie iubita.Ce zici?

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Daca face asa doar pentru ca nu-i place de prietena ta uita-l. crede-ma, nu merita

| Boubayern a răspuns:

Scurt si la obiectbig grinaca te place, te cauta.Nu conteaza cine, ce si de ce e intre voi!

| Ana878 a răspuns:

Pai daca te place nu ii va sta nimeni in cale. nici chiar prietena ta ...Incercati sa fiti mai singuri si sa vorbiti. sa va cunoasteti. lasa-ti pe ceilalti ca asa am patit si eu.happy Sper ca te-am ajutat!