| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU, am o mica problema credsad, ieri am descarcat metin2-banat si a mers,adica am jucat,iar azi dimineata cand am vrut sa intru, imi apare acuma pe ecran,, Metin2.CREATE_NO_APROPRIATE_DEVICE,,
si nu imi intra in joc, de ce oare? s-a mai intamplat la cineva ceva de genu asta?
Funda

1 răspuns:
| Maria_Teodora_1993_oBUz a răspuns:

Nu merge deoarece nu ai un calculator/ laptop compatibil cu jocul, și eu mă jucam pe un laptop, dar am avut aceeași problemă, cand am schimbat laptopul la unul Lenovo, a mers ca bună ziua. (Merge și pe notepad din câte am încercat)