| CosminKidd a întrebat:

Hei all.Deci.am o problema aseara m-am jucat metin2.ro.Si acum cand am vrut sa intru in el. imi intra.Aleg caracteru dau START si nu se incarca. nu intra in joc. V-i s-a intamplat? l-am dezinstalat, instalat tot nimic. Vreo solutie?

1 răspuns:
| DontForgetMe a răspuns:

Probabil interenetul tau are o problema sau calculatorul are virusi care ii provoaca niste erori care declanseaza chestii din astea. Daca nu e de la net solutia e : reinstaleaza windowsu`lbig grin bafta!