| OXxana a întrebat:

Buna eu stau in zona obor si as vrea sa ajung la Magazinul Decathlon Pallady Situat pe strada Theodor Pallady nr 51 G si vreau sa imi spuna cineva cu ce mijloc de transport pot ajunge acolo in afara de metrou. DAU FUNDA

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Metroul :
Obor -> Dristor 2, cobori, schimbi statia, cobori in Dristor 1 -> Anghel Saligny sau Nicolae Teclu.
Sau RATB :
Autobuzul 634 (statia vis-à-vis de Primarie) pana la statia Calea Dudesti, apoi tramvaiele 24 sau 40 pe Bulevardul Pallady pana la Policolor.