| MrsBrunetzyka a întrebat:

Eu sunt in zodia Varsator iar prietena mea e zodia Fecioara. Pana acum ne merge foarte bine, suntem prietene foarte bue. dar vreau sa stiu ceva :
relatia noastra de prietenie va rezista?

5 răspunsuri:
| Nimenialta0999 a răspuns:

Mhai eu zic ca da pentru ca daca vreti amandoua sa fiti prietene o sa reusiti.Iti zic si eu din simpla experienta

| OFetitsaRoz a răspuns:

Compatibilitati zodia Fecioarei:

Compatibilitate excelenta:

Fecioara-Taur, Fecioara-Rac, Fecioara-Scorpion, Fecioara-Capricorn

Compatibilitate buna:

Fecioara-Fecioara, Fecioara-Pesti

Compatibilitate acceptabila:

Fecioara-Berbec, Fecioara-Leu, Fecioara-Balanta, Fecioara-Varsator

Compatibilitate redusa:

Fecioara-Gemeni, Fecioara-Sagetator

| OFetitsaRoz a răspuns:

E o compatibilitate acceptabila s-ar putea sa reziste

| mgtow a răspuns:

Depinde de voi cum va intelegeti si daca treceti peste orice obstacol atunci totul va fi bine.

| Klepto a răspuns:

Hai sa cautam raspunsuri despre viitor in astre, horoscopuri si pe la vrajitoarele de magie alba ca noi nu suntem capabili sa ne dam seama ca astea sunt doar praf in ochi.
O sa fiu direct, destinul ti-l faci tu, nu cauta sa vezi viitorul ca nu o sa gasesti raspunsurile dorite.
Sa zicem ca raspunsul este in horoscop si zice ca o sa fiti prietene pana la sfarsitul timpui dar tu gresesti fata de ea intr-un mod in care ea nu te poate ierta si astfel nu mai puteti fi prietene.
Raspunsul tau pentru ea care ar fi? dar... in horoscop scria ca o sa fim prietene pana la sfarsitul timpului.
Cum suna asta?