| nupebunezau a întrebat:

Fetelor la acesta intrebare as vrea sa-mi raspundeti voi: Voua daca va place un baiat ce faceti? Sa zicem ca nu conteaza daca va arata ca va place sau nu, daca te place sau nu. A-ti fi in stare sa-i spuneti?

1 răspuns:
| Yoyolovesblue a răspuns:

Nu, mie personal imi e rusine si sa il salut si am impresia ca toata lumea se holbeaza la mine daca il salut. Imi piere tot tupeul cand este el prin preajma si zambesc aproape fara motiv cand trece pe langa mine, nu mai zic ca toate prietenele mele imi dau coate si incep sa chicoteasca, asta ma face sa ma rusinez si mai tare.