| IoNeLaLoVe a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti si petru fete. Voi baietilor ce va place la o fata in afara de sani si fund etc.si voua fetelor ce va place la un baiat? raspundeti sincer!

Răspuns Câştigător
| Lexya a răspuns:

Sufletul e cel mai important pentru mine la un baiatlove struck sa nu fie prea tupeist da nici papa-lapte, as fie bun si sincer love struck sa fie vesel, nu fosrte seriosbig grin mie imi plac in general blonzii cu par nu foarte scurt dar nu aspectul conteaza intotdeauna!happy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sufletul.Si cand ma gandesc ca am avut de ales intre suflete de calitate si l-am ales...pe acela care mi-a dat poate cea mai dura si cea mai intresanta lectie de viata traita pana in prezent

| Flav a răspuns:

In afara de sani si fund? Pai...nimic.

| AnonimA a răspuns:

Buna mie la un baiat imi place comportamentul luilove struckokilove struckbuzelelove struckcorpuL love strucksi sufletul(acum na mai rarlaughing)

| Miha a răspuns:

Pai nu stiu sa fie special, sa fie zapacit ca minelaughing, amuzant, iubaretlove struck, sa stie sa se comporte cu o fata, sa-i placa animalele si copii, sa aiba un zambet sa fie destul de mare si pentru mine cand eu nu zambesc:Xbig grin Nu stiu trebuie sa fie speciallove struck

| Dek a răspuns:

Fetele nu trebuie sa fie prea dutate conteaza mai mult aspectul interior cum te intelegi uh cu ea!

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Daca este draguta si cuminte si intelegatoare e perfecta :X

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Mie imi place la un baiat comportamentul lui, zambetul, ochii si mai ales inimalove struck! Cand imi place un baiat si ii vad rar zambetul pe buze nu il pot uita pentru ca imi placeblushing( un baiat care imi place mult cand vorbea cu mine imi zambea, dar asta s-a intamplat de 2 ori si in rest nu mai zambea), ochii imi plac pentru ca unii sunt misteriosi si iti provoaca curiozitate, altii sunt calzi si te fac sa zambesti, iar altii te privesc de parca ar vedea ceva special la tinewinking! Inima imi place pentru ca aflu ca are un suflet bun si as avea de ce sa il iubesc!

| Abcdefg123 a răspuns:

Mie la baieti imi plac ochii`, zambetul. In general Charisma happy. Sa stie sa`mi acorde atentie! si chiar foarte multa. Si sa arate bine si la exterior... nu sa`mi fie rusine sa ies cu el pe strada rolling eyes.

| timioros a răspuns:

Inima, frumusetea, comportamentul, simpatia, amuzamentul.

| mihu13 a răspuns:

Mie imi place la un baiat romantismul lui si bani blushing :X

| livix a răspuns:

O fata nu trebuie sa aiba neaparat sani si fund, cel mai important e sa stie cum sa te faca fericit, sa zambesti atunci cand esti trist si sa te inteleaga! dar rasp tu la aceaiasi intrebare