| KindKid17 a întrebat:

Intrebare pentru FETE!
Fetelor, voua când vă place de un băiat, ce faceți in preajma lui? Il ignorați? Dar online, pe Facebook, wapp, etc? Va rog sa argumentați. Funda!winking

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Încerc să îl cuceresc. Nu mai am 14 ani să ignor persoana care îmi place şi să astept să mă caute ea.

| Ralukafay a răspuns:

Cand imi place un baiat incerc sa il ignor,dar in acelasi timp ma rog in gand sa ma bage in seama,ii zambesc sau stau serioasa,daca imi vorbeste, ii vorbesc, pe site-urile de socializare, ii dau like-uri la postari, etc.

| FoundYouLover a răspuns:

Mie cand imi place de un baiat pe Facebook, il ignor, dar cu masura.Adica nu il caut eu prima, nu incep eu conversatia cu el primele dati, astept sa ma caute el. Apoi daca el a intrat primul in conversatie cu mine de doua trei ori, data viitoare incep eu conversatia cu el.

| Kathrinex a răspuns:

Eu sunt mai timidă deci în general în preajma lui tac și răspund doar dacă mă întreabă el sau cineva ceva. Am rare momente când prind curaj și îi răspund mai lung sau îl provoc. Online nu-i scriu decât dacă sunt foarte apropiată de el sau văd că el îmi tot scrie cu pretexte aiurea.

| KindKid17 explică (pentru Kathrinex):

Dar cati ani ai?

| Kathrinex a răspuns (pentru KindKid17):

16, pai?

| Canibal23 a răspuns:

Ne băgăm degetul în pizdu, și după aia ne spălăm că mirosim a pește stricat, la fel ca toate pizdule happy