| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Funda:stiti cumva cum pot sa fac sa nu mi se mai vada venele de la picioare?(chiar nu imi plac deloc)
PS:exista ceva remediu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey exact asa sunt si eu am vrut sa pun intrebarea asta.mi se vede o vena la un piciorbig grin
dar nu stiu vreun remediu pentru asa cevastraight face

5 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Da.Ai putea sa le tai.

| BlackPrincessCat a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.Sunt ff alba si mi se vad foarte tare. Singurul remediu este soarele, trebuie sa te bronzezi, sau daca eti mai mare si nu ai probleme cu inima poti merge la solar.Eu stau ff mult la soare ca sa ma bronzez.

| whatevernvm a răspuns:

Se rezolva cu o lama.
Cum sa nu se mai vada? Accepta-te asa cum esti, naturala. E cel mai bine!

| Céline7 a răspuns:

Stiu ca este absurd dar trebuie sa le tii un pic in sus cind dormi si peste citeva zile vei vedea ca va trece in sus nu de tot putin doar trebuie sa dormi pe spate sa inteleg ca ai inteles? Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dc mi-ai dat funda? te-am ajutat?
in fine eu sti ce am sa fac sa ma bronzez no sa se mai vada aproape de loc de faza i ca i pe o parte in partea mai inaundru si nu stiu daca ma prinde soarele mai ales ca nu ma prinde deloc nu ma prea bronzez mult stand la soare am nevoie de mult timp sa stau in soare ca mi pielea albabig grin asa fa si tu alta cale nu cred ca e