| Laly_4113 a întrebat:

Hey, ma deranjeaza o chestie foarte tare.De la glezna in jos mi se vad venele de la picioare si nu imi place(am 14 ani). Cum sa fac sa nu se mai vada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adelina_2192 a răspuns:

Sa fim seriosi...chiar vrei sa dai bani pe saloane si alte rahaturi artificiale? sfatul meu care ti-l dau cu mare drag: du-te undeva si bronzeaza-te. Nu exagera stand prea mult la soare ca te vei inroshii si tot nu se va vedea frumos. Stai putin la soare, mai du-te la umbra, intoarce-te iar la soare... asa cu reprize! Succes!

5 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Da in zona acea cu un pic de pudra sau fond de tenhappy

| danutza45 a răspuns:

Mdastraight face

| myha_8968 a răspuns:

Mda. j mie mi se mai vad da nuju dk vreau sa aflu si eubatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bronzeazate si nu se vor mai vedea foarte tare, urmeaza tratamente la salon...

| Bya_3116 a răspuns:

Date cu crema de galbenele.