| anonim_2270 a întrebat:

FUNDA + VOT! am parul negru negru in prezent. parul meu natural e castaniu, am ochii caprui si am tenul destul de mult deschis l culoare. m-am vopsit o singura data in ianurie cu negru si acum vreau sa ma fac un blond :X dar nu blond deschis un pic mai inchis frumosh crying ( cum avea adela popescu inainte) :X sprancenele nw le am nici negru nici blonde intre. ce sa fac sa am blond? : :X nu imi place negru nu imi sta binecrying sa ma decolorez? nu e prea dur pentru par crying? daca ma decolorez la salon o singura data voi scapa de negru? si dupa ce ma voi decolora ma voi vopsi blond, va iesi asa cum trebuie? plzz ajutati.ma sad sad

6 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Eu am facut greseala sa ma decolorez la par in timp ce eram vopsita bruneta si m`am chinuit cu parul meu multi timp.mi-am stricat parul si greu si-a revenit, de atunci nu m`am mai vopsit.Parerea mea e sa nu te decolorezi tu acasa, nu stiu daca la salon vei scapa din prima de negru, negru este cel mai pacatos cand vine vb de par.Parerea mea...mai lasa parul sa creasca sa culoarea lui narturala dupa poti sa faci ce vrei cu el.Asa pe par natural pe prinde bine mai orice vopsea.Succes :*

| Allexandra_8797 a răspuns:

La salon e cea mai buna solutie.da dp prima decolorare te poti face imediat blonda.se poarta rosu ala acum la tipele cu tenul deschis dc nu incerci?

| SilviaBlur a răspuns:

Depinde, daca ai firul de par gros si este pentru prima oara cand te-ai vopsit, nu este o tragedie sa il decolorezi. Dupa decolorare, cam la o luna, te vei putea vopsi fara probleme, si va prinde, nu iti face griji!
Cel mai bine ar fi sa iti lasi parul natural, pentru ca va trebui sa te vopsesti tot timpul (1 data/luna), este costisitor si neplacut. In plus, mai classy este parul natural happy Mult succes!

| anonim_2270 explică:

Vreau daca se poate sa ma vopsesc in aceiasi zi cand m-am decolorat sau a doua zi big grin :*

| Andrei_3923 a răspuns:

Aaaa,era doar o problema cu parul, am crezut ca vrei sa faci rost de o intalnire dupa cum ai inceput laughing
J/ca

| SilviaBlur a răspuns:

Draga mea, daca te decolorezi si a doua zi te vopsesi, risti sa ramai cheala.